Akumulátorové nářadí

Akumulátorové nářadí

ZONO- Aku nářadí Makita, Bosch, Narex


Aktuální nabídka aku nářadí světových značek. Profesionální aku nářadí jako aku vrtačka, aku šroubovák Bosch aku pila či aku multifunkční nářadí. Zde naleznete novinky z aku nářadí. Kategorie je roztřízena na aku nářadí podle typu a napětí.
V nabídce je akumulátorové nářadí...

ZONO- Aku nářadí Makita, Bosch, Narex


Aktuální nabídka aku nářadí světových značek. Profesionální aku nářadí jako aku vrtačka, aku šroubovák Bosch aku pila či aku multifunkční nářadí. Zde naleznete novinky z aku nářadí. Kategorie je roztřízena na aku nářadí podle typu a napětí.
V nabídce je akumulátorové nářadí pro profesionály- modré aku nářadí i aku nářadí pro kutily. Akční nabídka aku nářadí Bosch, Makita, Narex či výprodej. Nářadí z kategorie lze zakoupit i na prodejně kde naleznete slevněné nářadí, akční nabídku aku vrtačkek či aku šroubováku.

Zobrazit

Akumulátorové nářadí Počet produktů: 185

Podkategorie

 • Aku vrtačky a šroubováky
 • Aku brusky

  Aku brusky

  ZONO - aku úhlová bruska


  Akumulátorová úhlová bruska, taktéž aku úhlová bruska je vhodný doplněk síťového nářadí či aku nářadí shodného napětí. Akumulátory a nabíječka je kombinovatelná se shodným aku nářadím. Použití aku úhlové brusky je na lehčí práce kde není možnost elektřiny nebo by kabel značně omezoval. Aku úhlová bruska nabízí dostatečný výkon na malé dělicí a brousící práce. Aku bruska je ideální pro práce jednou rukou.
  Zde nabízíme aktuální nabídku aku brusek Bosch a Makita. Akční nabídku můžete vidět i v prodejně ZONO kde aku brusku můžete zakoupit či po objednání vyzvednout.
 • Aku kladiva pneumatická
 • Aku mikronářadí
 • Aku nůžky a prostřihovače
 • Aku pily

  ZONO - aku nářadí: aku pily


  Akutální nabídka aku nářadí: aku pil světových značek. Aku pily v akční ceně a výhodná nabídka profesionální aku pily. Akumulátorová pila je vhodná do míst kde je zapotřebí volnost kterou aku nářadí nabízí. Aku pilu lze využít při profesionálním krácení lišt při stavbě krovu stejně jako na chalupě. Do kategorie aku pil patří take aku kmitací pila.  Aku pila kmitací je skvělý pomocník pro řezání a vyřezávání v obloucích. Kabel Vás již neomezuje. Aku pily lze pořídit jako samotné nářadí nebo v setu s akumulátory a nabíječkou. Speciální pila je aku oscilační pila. Aku pila kterou lze řezat, brousit nebo škrábat. Univerzální aku pila Bosch. V aku nářadí nechybí ani aku pila ocaska.
  Aku pily lze zakoupit i na prodejně. ZONO- aku nářadí a aku pily Makita a Bosch.

 • Aku pistole
 • Aku rádia
 • Aku rázové utahováky

  Aku rázové utahováky

  ZONO - aku rázový utahovák


  Nabídka aku rázových utahováků značek Bosch, Makita, Narex. Aku rázový utahovák je malý silák pro těžkou práci, může mít kroutící moment i 240 Nm. Rázový utahovák je nenahraditelé nářadí  pro aplikace typu povolení či dotažení, předně se používá pro povolování a utahování šroubů v kovech. Nejsilnější rázové utahováky lze použít i na povolení či utažení kol osobního automobilu. Samořejmostí je různý úchyt u aku rázových utahováků. V nabídce jsou akumulátorové utahováky s čtyřhrannou hlavou 1/2" anebo vnitřním šestihranem 1/4". Tento rozsah použití zaručuje velké možnosti kde lze aku rázový utahovák použít.
 • Aku sponkovačky
 • Aku svítilny a reflektory

  Aku svítilny

  ZONO - aku svítilny


  Nabídka aku svítilen a aku lamp.  Aku svítilna je vhodný doplněk k aku nářadí. Aku svítilna se prodává bez akumulátoru a nabíječky. Je zapotřebí zachovat výrobce a napětí aku svítilny. Aku svítilny vynikají výraznou svítivostí s dlouhou výdrží. Dohromady s akumulátory daného programu aku nářadí je s aku svítilnou možná i práce v tmavých místech. Aku svítilna je výtečná i na výlety či běžné svícení. Jedinou podmínkou je akumulátor a nabíječka patřičného napětí a aku nářadí stejné značky.
  Pokud vlastníte aku nářadí kte kterému lze aku svítilna dokoupit pak je aku svítilna nezbytným doplňkem pro který najdete mnoho uplatnění.
 • Aku vysavače
 • Solo stroje
 • Akumulátory a nabíječky
na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 185 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 185 položek