Elektrické nářadí

Elektrické nářadí

ZONO - nářadí Bosch, Narex, Festool, Makita, Maktec

Kategorie ruční nářadí obsahuje nabídku nejlepších značek nářadí pro profesionály i nářadí pro kutily. Obsahuje nářadí pro profesionály: nářadí Bosch, Festool, Makita, Maktec. Taktéž i hobby nářadí značky Bosch a Maktec.
Kategorie ruční nářadí je přehledně dělena podle &...

ZONO - nářadí Bosch, Narex, Festool, Makita, Maktec

Kategorie ruční nářadí obsahuje nabídku nejlepších značek nářadí pro profesionály i nářadí pro kutily. Obsahuje nářadí pro profesionály: nářadí Bosch, Festool, Makita, Maktec. Taktéž i hobby nářadí značky Bosch a Maktec.
Kategorie ruční nářadí je přehledně dělena podle účelu použití nářadí kde najdete stroje jako aku nářadí, bruska, vysavač, kladivo, vrtací a sekací kladivo. Nechybí ani pila a další ruční nářadí aku nebo elektrické ruční nářadí. Většinu nářadí máme skladem a můžete si jej zakoupit i v kamenné prodejně kde naleznete aktuální nabídku nářadí, akční ceny slevy na nářadí či výprodej.
Zobrazit

Elektrické nářadí Počet produktů: 467

Podkategorie

 • Brusky

  Brusky Bosch, Narex, Makita, Maktec


  V této kategorii najdete kompletní sortiment brusek kvalitních značek. Nabízíme Brusky Bosch, Narex i brusky Makita a Maktec. Podkategorie jsou řazeny podle účelu použití brusek takže jednoduše naleznete brusku kterou hledáte. V nabídce jsou profesionální brusky Bosch, Narex či Makita, ale nechybí ani hobby brusky Bosch a Maktec pro kutily.
  Brusky jsou děleny do kategorií na: brusky na beton, excentrické brusky, kartáčové brusky, pásové brusky, přímé brusky, stolní brusky, úhlové brusky, válečková bruska a vibrační brusky.

 • Frézky

  Frézy na dřevo a zdivo

  Frézy na dřevo a fréza na zdivo


  Kategorie obsahuje nabídku profesionálního nářadí pro zpracování, frézování dřeva a zdiva. Podkategorie budou obsahovat frézy na zdivo, drážkovací frézy a frézy na dřevo. V sortimentu je horní fréza Bosch, multifunkční fréza, ohraňovací fréza Bosch. Fréza Bosch je v třídě profesionální, v nabídce je i fréza pro kutily. Fréza horní POF.
  Fréza na zdivo a beton je drážkovací fréza. Frézy drážkovací jsou profesionální nářadí. Akční nabídku fréz naleznete v eshopu nebo na prodejně.
 • Hoblíky

  Hoblíky

  Hoblík


  Aktuální nabídka hoblíků Bosch, Narex, Makita. Nechybí ruční hoblíky pro profesionály stejně jako elektrické hoblíky pro kutily. V nabídce jsou hoblíky jednoruční Bosch a Narex ale i tesařské hoblíky Makita.
  Jednoruční hoblíky mají záběr 82mm a jsou vhodné pro drobné hoblování a montáže. Velké tesařské hoblíky Makita jsou hoblíky pro profesionály pro rychlé zhoblování větších trámů a rychlou úpravu větších ploch. Ze široké nabídky hoblíků si vyberete. U nás najdete vždy správný hoblík pro vaši potřebu.
 • Kladiva pneumatická

  Kladiva vrtací a sekací

  Vrtací a sekací kladivo  Vrtací kladivo je ideální nářadí pro vrtání do betonu a zdiva. Kladivo má pneumatický příklep který zaručuje maximální vrtací rychlost. Vrtací kladiva se dělí podle váhy a typu upínání. Nejrozšířenější je vrtací kladivo s upínáním SDS Plus. Vrtací kladiva SDS plus se dělí podle váhy na 2kg, 3kg a 4kg. Kladivo v každé kategorii je určeno pro určitý rozsah prací. 
  Vrtací a sekací  kladiva SDS Max jsou výkonné stroje pro náročné aplikace. Kladivo se hodí pro sekání příček podle váhy až podlah, vrtací kladivo pak na vrtání velkými vrtáky či prostupovými vrtáky a korunkami. Každé vrtací kladivo je vybaveno bezpečnostní spojkou pro bezpečnou práci s kladivem.
  Vyberte si kladivo ideálně pro Vás v eshopu nebo na prodejně. Zde je i akční nabídka na kladiva.

 • Leštičky
 • Míchadla stavebních hmot
 • Nůžky a prostřihovače

  Nůžky a prostřihovače

  Nůžky na plech a prostřihovače

  Nůžky na plech Bosch, Narex a Makita. Výkonné nůžky pro profesionální stříhání plechů a jejich zpracování. Čepelové nůžky na plechy se střihem až do 2,8mm tloušťky materiálu. S nůžkami na plech lze do jisté míry provádět i střihy v křivkách. U nás naleznete širokou nabídku na nůžky na plech Bosch, nůžky na stříhání plechu Narex nebo nůžky na plech Makita.
  Prostřihovač plechu Narex je vhodný pro střihy v křivkách. Prostřihovač prostřihává plech na principu raznice a patrice, je proto zapotřebí počátat s úbytkem materiálu. Prostřihovač plechu nevytváří zcela rovný okraj střihu avšak narozdíl od nůžek na plech materiál nedeformuje. Kvalitní prostřihovač Narex zakoupíte u nás nebo v eshopu.
 • Páječky
 • Pily

  Pily

  Pily Makita, Bosch, Narex


  V kategorii naleznete pily pro profesionály i pily pro kutily. Kategorie s pilami je rozdělena podle druhu požití pil. Nechybí pily kotoučové, multi pilky, samozřejmostí je pila na molitan Bosch. Velmi oblíbená pila ocaska nebo přímočará pila je v kategoriích přímočaré pily a pily ocasky. Nabízíme pily značek Bosch, pilu přímočarou nebo pilu řetězovou Narex. Nabízíme skvělý výběr z pil Makita, Bosch, Narex. Zároveň máme potřebné příslušenství pro pily. O vaši pilu se také servisně postaráme.
 • Pistole
 • Rádia
 • Rázové utahováky

  Rázové utahováky

  Rázový utahovák  Rázový utahovák je nářadí ideální pro hrubé povolování a dotahování šroubů. Rázový utahovák dosahuje vysokých kroutících momentů a spolu s rázy je zajištěná dostatečná síla pro utahování či povolování v různých aplikacích. V nabídce máme rázový utahovák Bosch, Makita, Narex. Rázový utahovák lze pořídit i v aku provedení.
 • Sponkovačky hřebíkovačky
 • Svářečky
 • Svítilny a reflektory...
 • Šroubováky na sádrokarton

  Šroubováky

  Montážní šroubovák   Montážní šroubovák je šroubovák s hloubkovým dorazem. Doraz umožňuje šroubovákem provádět rychlé šroubování u montovaných konstrukcí s naprostou přesností zapuštění a dotažení šroubů do materiálu. Montážní šroubovák neboli šroubovák na sádrokarton má hloubkový doraz nastavitelný. Vždy tak šroubujete s přesností a silou jakou potřebujete. Montážní šroubovák lze použít i na povolování. Některé šroubováky nabízejí pro sériové šroubování i zásobník na šrouby. 
 • Vrtačky

  Vrtačky

  Elektrická vrtačka


  Kategorie vrtačky je rozdělena na podkategorie kde je vrtačka s příklepem, vrtačka bez příklepu a stojanová vrtačka. Zde je aktuální nabídka kde je elektrická vrtačka různých značek a různých parametrů. V nabídce nechybí vrtačka příklepová, vrtačka bez příklepu ani speciální tesařská vrtačka. Samozřejmostí je vrtačka dvourychlostní.
  Vrtačka je univerzální nářadí. Vrtačka se hodí vždy když je zapotřebí vyvrtat otvor do různých materiálů. Vrtačka vrtá dřevo, kov, příklepová vrtačka pak i kámen, zdivo či beton. Dvourychlostní vrtačka je vybavena převodovou skříní kde lze rychlostí volit maximální otáčky a tím i rychlost práce. Nejlepší vrtačku vyberete u nás. Vrtačky si můžete prohlédnout i v prodejně.
  Vrtačka od nás pouze pro Vás.
 • Vysavače

  Průmyslové vysavače

  Průmyslový vysavač


  Nabízíme průmyslový vysavač pro firmy i do domácností. Průmyslový vysavač se vyznačuje vysokým výkonem a oproti domácím vysavačům jinou konstrukcí. Průmyslové vysavače mají velkoplošné filtry umožňující vysoký sací výkon a dlouhou životnost. Průmyslový vysavač většinou dokáže vysávat i kapaliny, potřeba je použití správného filtru. V naši nabídce jsou průmyslové vysavače Bosch, Makita, Narex. Nabízíme průmyslový vysavač s kapacitou 20-70l, průmyslový vysavač s automatickým oklepem filtru, antistatickou hadicí či běžný hobby průmyslový vysavač do dílny. V naši prodejně si průmyslový vysavač vždy vyberete.
na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 467 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 467 položek