Lasery, měřiče, detektory

Lasery, měřiče, detektory

LASERY, Měřiče, Detektory

Lasery, měřiče, detektory


Kategorie s nabídkou rotačních laserů Bosch.  V nabíce je rotační laser Bosch professional nebo i rotační laser Bosch hobby. Nabízíme rotační lasery Bosch, liniové, bodové a křížové lasery Bosch. Lasery h...

LASERY, Měřiče, Detektory

Lasery, měřiče, detektory


Kategorie s nabídkou rotačních laserů Bosch.  V nabíce je rotační laser Bosch professional nebo i rotační laser Bosch hobby. Nabízíme rotační lasery Bosch, liniové, bodové a křížové lasery Bosch. Lasery hobby PLL 360. Naleznete zde i laserové měřiče vzdálenosti. laserový měřič vzdálenosti Bosch hobby PLR i měřič vzdálenosti Bosch GLM. Detektory kovu professional i hobby detektor.

Zobrazit

Lasery, měřiče, detektory Počet produktů: 99

Podkategorie

 • Detektory kovu a kabelů

  Detektory kovu a kabelů

  Detektory kovů a kabelů Bosch


  Detektory Bosch jsou nenahraditelné pomůcky při rekonstrukcích a pracech bez rozkresů vedení. S detektorem Bosch výrazně snižujete riziko navrtání kabelu a úrazu nebo rozvodu vody. Bosch Detektor GMS 120 nebo detektor Bosch PMD signalizují nebezpečí až do hloubky 12cm. Detekují železné i neželezné kovy do různé hloubky. Detektor je vybaven přehledným displejem zobrazující stupnici hloubky a přesnost zaměření. Detektor kovů a kabelů Bosch je vybaven i zvukovou signalizací. Univerzální detektor Bosch D-tect dokáže signalizovat dutiny i vedení v plastu. Pracujte profesionálně s detektorem kovů a kabelů Bosch.

 • Inspekční kamery
 • Křížové a bodové lasery

  Křížové a bodové lasery

  Lasery křížové a lasery bodové Bosch


  jsou speciální lasery a laserové měřiče usnadňující vytyčení v prostoru, lasery bodové umožňují lepší kontrolu pravosti úhlů. Křížové rotační lasery Bosch umožnují přesnou nivelaci dle požadavku kdekoliv. Bosch křížové lasery jsou nedílnou součástí každého profesionála. V nabídce nechybí ani hobby křížový laser rotační PLL 360 nebo laser PCL. Také máme bodový laser. Bosch bodový laser GPL 3, bodový laser GPL 5. Bodový laser i křížový laser je určen do interiéru. Křížový rotační laser má dosah až 80m, laser křížový a bodový laser má dosah značně menší. Doporučujeme křížový laser, křížový laser rotační nebo bodový laser používat se stativy Bosch.

 • Měřiče teploty a vlhkosti

  Měřiče teploty a vlhkosti

  Měřiče teploty a vlhkosti

  Termodetektory Bosch


  Pomocí termodetektorů Bosch můžete zcela jednoduše identifikovat skryté tepelné mosty a nalézat místa, na kterých může vznikat plíseň. Tyto měřicí přístroje nejenže měří pokojovou teplotu, teplotu povrchu a vlhkost vzduchu, nýbrž také zároveň naměřené výsledky interpretují.
  Řada detektorů hobby Bosch PTD 1 Termodetektor rozpozná tepelné mosty a místa s nebezpečím plísně. Stisknutím tlačítka můžete analyzovat špatně izolovaná okna nebo najít neizolovaná místa na venkovních zdech.

  Termodetektor Bosch GIS 1000 C Professional s technologií Bluetooth a rychle se aklimatizujícím senzorem pro rychlé, přesné měření a jednoduché zaznamenávání teploty a relativní vlhkosti vzduchu. Použití nalezne při kontrole a zaznamenávání podmínek pro lití hmot, např. betonu, kontroly teploty elektrických rozvoden, ventilačních kanálů, tepelných mostů a rosných bodů.
 • Měřiče vzdálenosti

  Měřiče vzdálenosti

  Měřiče vzdálenosti

  Měřič vzdálenosti Bosch


  Nabídka měřičů vzdálenosti a laserových měřičů vzdálenosti Bosch. Nabízíme professionální Bosch měřiče vzdálenosti jako např. měřič vzdálenosti Bosch GLM 30, laserový měřič Bosch GLM 40 nebo nejlepší měřič Bosch GLM 250 VF. Nechybí ani Bosch hobby měřič vzdálenosti. Hobby měřiče vzdálenosti jsou Bosch PLR 30 C a měřič vzdálenosti Bosch PLR 25. Všechy měřiče disponují pokročilými funkcemi a záměr probíhá bodovým paprskem. Již žádný odraz či zkreslení. S měřičem vzdálenosti Bosch měříte rychle, přesně a efektivně. Správný měřič vzdálenosti naleznete v eshopu nebo na prodejně.

 • Nivelační přístroje –...

  Nivelační přístroje - optika

  Optický nivelační přístroj Bosch


  Klasický nivelační přístroj v provedení Bosch. Profesionální optický nivelační přístroj Bosch v robustním provedení pro maximální spolehlivost. Optický nivelátor Bosch byl zhotoven s důrazem na mimořádnou přesnost a s ohledem na použití ve venkovním prostředí. Nivelační přístroj je odolný vůči stříkající vodě a prachu. Objektiv nivelačního přístroje má vysokou světelnost pro ostré zobrazení cíle. Optický nivelační přístroj Bosch je v několika variantách jednotek měření.

 • Rotační lasery

  Rotační lasery

  Rotační laser


  Rotační laser je přístroj pro rychlou a přesnou nivelaci a vyrovnávání objektů. Rotační lasery Bosch jsou jednoduše ovladatelné lasery v robustním provedení. Rotační laser dnešní doby je samonivelační, moho s dálkový ovládámním. Rotační laser Bosch GRL 300 nebo rotační laser Bosch GRL 400 či laser Bosch BL 200 je stroj který je odolný vůči stříkající vodě. S vynikající přesností funguje v rozsahu až 400m v průměru. Rotační laser pro takový dosah vyžaduje použití snímače. Více informací o rotačních laserech a nabíce rotačních laserů naleznete v naši prodejně.

 • Úhloměry

  Úhloměry

  Digitální úhloměr Bosch

  Digitální úhloměr nabízí precizní měření. Digitální úhloměr umožňuje přenášení úhlů v různých jednotkách. S úhloměrem Bosch se pracuje jednoduše a intuitivně. Vyměření úhlů krovu, trámů či při práci s nábytkem nebo v kuchyni s digitálním úhloměrem Bosch není problém. Pro aktuální nabídku úhloměru Bosch navštivte prodejnu nebo si vyberte z nabídky v eshopu.

 • Vodováhy

  Vodováhy

  Digitální vodováha Bosch

  Vylepšená digitální vodováha nabízí precizní měření se zvukovou signalizací. Displej na digitální vodováze Bosch je otočný. Digitální vodováha Bosch signalizuje rovinu, pracovat můžete i bez výhledu na vodováhu. Pro aktuální nabídku digitální vodováhy Bosch navštivte prodejnu nebo si vyberte z nabídky v eshopu.

 • Stativy a držáky

  Stativy a příslušenství

  Stativy a příslušenství k měřící technice Bosch


  Nabízíme originální Bosch příslušenství k měřící technice. V kategorii naleznete stativy Bosch, stativ Bosch 150 až nejlepší stativ Bosch BT 300 HD. Dále nabízíme Bosch držáky univerzální k různým laserům, nivelační tyče Bosch. Nechybí brýle Bosch pro lepší viditelnost laserového paprsku.
 • Příslušenství laserů
 • Metry
 • Měrky
 • Měřítka
 • Mikrometry
 • Posuvná měřítka
 • Pravítka
 • Úhelníky
na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 99 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 99 položek