Aku vrtačky a šroubováky

Aku vrtačky a šroubováky Počet produktů: 81

Podkategorie

 • Malé, šestihranné upínání
 • Bez příklepu 3,6 – 12 V

  ZONO - drobné aku nářadí 3,6-12 V


  Aktuální nabídka aku nářadí jako aku vrtačka, aku šroubovák či aku lampa s napětím akumulátoru 3,6-12 V. Aku nářadí vhodné na malé montáží práce. Aku šroubovák vhodný pro drobné šroubování vrutů do dřeva či montáž rozvodnic. Aku vrtačka v daném napětí je vhodná k menšímu vrtání či šroubování. V kategorii naleznete aku vrtačky jednorychlostní až nejlepší z aku nářadí čtyřrychlostní aku vrtačky Protool.
  Profesionální aku nářadí, aku vrtačky či aku šroubováky Bosch jsou vybaveny dvěma akumulátory a rychlonabíječkou. Ostatní profesionální značky obvykle profi aku nářadí vybavují také dvěma akumulátory. Hobby Bosch aku šroubováky a aku vrtačky lze koupit s jedním či dvěma akumulátory.
  Vyberte si kvalitní aku vrtačku či aku šroubovák. ZONO- Aku nářadí.

 • Bez příklepu 14,4 – 18 V

  ZONO - střední aku nářadí 14,4 V-18 V


  Nabídka středně výkonného aku nářadí jako aku vrtačka, aku šroubovák pro běžně náročné až těžší aplikace s napětím akumulátoru 14,4-18 V. Aku nářadí vhodné na malé montáží práce.  Středně výkonné naku nářadí s aku šroubovákem vhodným pro náročnější aplikace jako šroubování větších vrutů či vrtání většími průměry. Aku vrtačka v daném napětí je také vhodná pro sériovější práce díky vysoké kapacitě akumulátoru. V kategorii naleznete aku vrtačky jednorychlostní až nejlepší z aku nářadí čtyřrychlostní aku vrtačky Protool.
  Profesionální aku nářadí, aku vrtačky či aku šroubováky Bosch jsou vybaveny dvěma akumulátory a rychlonabíječkou. Většina aku nářadí, aku šroubováků a aku vrtaček je balena v praktickém kufru, nové modely aku nářadí Bosch jsou vybaveny Lboxxy. Hobby Bosch aku šroubováky a aku vrtačky lze koupit s jedním či dvěma akumulátory. Střední aku nářadí je ideální poměr ceny a pracovního výkonu.
  Vyberte si kvalitní aku vrtačku či aku šroubovák. ZONO- Aku nářadí.

 • Bez příklepu 24 – 36 V

  ZONO - nejvýkonnější aku nářadí 24-36 V


  Specifická nabídka aku nářadí, aku vrtačky, aku kladiva a dalšího aku nářadí Bosch, Makita, Metabo. Nejvýkonnější modely aku nářadí s napětím 24-36 V pro profesionály a nejnáročnější aplikace. Aku nářadí se dvěma akumulátory pro bezúnavnou práci bez kabelu. Neomezujte se s aku nářadím nejvýkonnější kategorie. Pracujte jako profesionálové.
  Aku vrtačka či aku kladivo v daném napětí je vhodné pro velké šroubovací a vrtací práce. Aku kladivo daného napětí má stejný výkon jako síťové nářadí. Aku vrtačka je vybavena přídavnou rukojetí a jako všechno aku nářadí je dodávano v kufru či Lboxxu Bosch s rychlonabíječkou a dvěma akumulátory.
  Vyberte si kvalitní aku vrtačku či aku kladivo. ZONO- Aku nářadí.

 • S příklepem
 • Úhlové
 • Nástavce a sklíčidla
na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 81 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 81 položek