Brusky

Brusky

Brusky Bosch, Narex, Makita, Maktec


V této kategorii najdete kompletní sortiment brusek kvalitních značek. Nabízíme Brusky Bosch, Narex i brusky Makita a Maktec. Podkategorie jsou řazeny podle účelu použití brusek takže jednoduše naleznete brusku kterou hledáte. V nabídce jso...

Brusky Bosch, Narex, Makita, Maktec


V této kategorii najdete kompletní sortiment brusek kvalitních značek. Nabízíme Brusky Bosch, Narex i brusky Makita a Maktec. Podkategorie jsou řazeny podle účelu použití brusek takže jednoduše naleznete brusku kterou hledáte. V nabídce jsou profesionální brusky Bosch, Narex či Makita, ale nechybí ani hobby brusky Bosch a Maktec pro kutily.
Brusky jsou děleny do kategorií na: brusky na beton, excentrické brusky, kartáčové brusky, pásové brusky, přímé brusky, stolní brusky, úhlové brusky, válečková bruska a vibrační brusky.

Zobrazit

Brusky Počet produktů: 141

Podkategorie

 • Dělící brusky

  Dělící brusky

  dělící bruska Bosch


  Dělící bruska na rozbrušování kovu slouží jako stacionární zařízení pro rychlé sériové dělení většího množství materiálu. Bosch GCO 20-14 Professional je vynikající investicí do produktivity s jednoduchou funkčností a snadným provozem.
 • Excentrické 125 mm

  Excentrické brusky

  Excentrická bruska Bosch, Makita


  Excentrická bruska je bruska na precizní broušení. Excentricko-rotační pohyb unašeče brusky zaručuje vysoce kvalitní broušení bez ostrých hran. Běžné excentrické brusky mají unašeše o průměru 115-150mm. Primární využití excentrická bruska najde při broušení a opravách laku v autoprůmyslu nebo při dobrušování dřevěných povrchů do maximální kvality jako přípravu pro lakování.
  Kromě výkonu excentrické brusky je důležitý pojem excentricita. Excentricita u brusky udává maximální výkmit brusného unašeče a tím také úroveň zabrušování okrajů brusné stopy. Kvalitní excentrická bruska je vybavena filtračním systémem nebo přípravou pro odsávání. Navštivte nás a vyberte si nejlepší excentrickou brusku pro Vás.
 • Excentrické 150 mm

  Excentrické brusky

  Excentrická bruska Bosch, Makita


  Excentrická bruska je bruska na precizní broušení. Excentricko-rotační pohyb unašeče brusky zaručuje vysoce kvalitní broušení bez ostrých hran. Běžné excentrické brusky mají unašeše o průměru 115-150mm. Primární využití excentrická bruska najde při broušení a opravách laku v autoprůmyslu nebo při dobrušování dřevěných povrchů do maximální kvality jako přípravu pro lakování.
  Kromě výkonu excentrické brusky je důležitý pojem excentricita. Excentricita u brusky udává maximální výkmit brusného unašeče a tím také úroveň zabrušování okrajů brusné stopy. Kvalitní excentrická bruska je vybavena filtračním systémem nebo přípravou pro odsávání. Navštivte nás a vyberte si nejlepší excentrickou brusku pro Vás.
 • Kartáčové (Satinační,...

  Kartáčové brusky

  Kartáčová bruska Makita, Festool


  Brusky kartáčové Makita, Festool jsou mnohostranně použitelné nářadí k opracování dřeva a kovů.
  Předně je kartáčová bruska určena na broušení a ke zvýraznění struktury dřeva, odstraňování stávajících dřevěných vláken měkkého i tvrdého dřeva, dále k odstraňování starých nánosů barev a čištění betonových bednění.
  Kartáčovou brusku Makita 9741 můžete použít i k optimální přípravě povrchových ploch na lakování a moření, k odstraňování rzi a barev z kovových ploch, jemnému strukturování a zhotovení brusného obrazu na ušlechtilých ocelích a hliníku.

  Mnohostrannost kartáčové brusky Makita 9741 je docíleno díky nastavitelné hloubce broušení a jednoduché výměně několika typů kartáčů. Moderní kartáčové brusky Makita, Festool mají už běžně bezpečnostní motorovou brzdu a připojení pro vnější odsávání pro zabezpečení bezprašné práce.

 • Multibrusky

  Multifunkční oscilační brusky

  Multibruska Bosch, Makita, DeWALT, Festool

  Oscilační multifunkční nářadí Bosch PMF 190 E, PMF 220 CE, PMF 250 CES, PMF a PMF 10,8 LI, nebo profesionální řada Bosch GOP 30-28, GOP 40-30, GOP 55-36 a GOP 10,8 V-LI je univerzálním pomocníkem pro celý dům a dílnu.
  Rozsáhlý sortiment příslušenství k multifunkčnímu nářadí umožňuje všestranné použití. Nezáleží na tom, zda se jedná o detailní práce v domě, nebo venku na zahradě, s bohatým příslušenstvím využijete multifunkční nářadí flexibilně, že vše bude vyřízeno rychle a jednoduše.
 • Na beton

  Brusky na beton

  Bruska na beton


  Kategorie obsahuje brusky na beton renomovaných značek. Bruska na betonové plochy je účelový stroj pro profesionály který se používá předně s průmyslovými vysavači. Bruska na beton je určena k obrušování a zbrušování nerovností betonových konstrukcí a podobných materiálů například po odstranění bednění či pro dobroušení roviny u podlah. Brusky na betony brousí pomocí diamantového brusného kotouče. Do jedné brusky na beton lze dát brusný kotouč podle typu broušeného materiálu. Bruska na betonový povrch je neocenitelný pomocník pro firma zabývající se betonovými konstrukcemi či tvorbou podlah. Bruska na beton nabízí více možností použití od broušení omítek, stěrek, betonů či lepidel. Aktuální nabídka na brusku na betony je v kategorii, potřebujete li poradit s výběrem brusky na beton navštivte naši prodejnu a sanační centrum.
 • Oscilační
 • Pásové

  Pásové brusky

  Pásová bruska Bosch, Makita, Maktec, Narex


  Pásová bruska se předně používá na broušení dřeva. Díky svému úběru je ideální na broušení starých barev a laků, s hrubými brusnými papíry lze pásovou brusku použít také ke zbroušení "chlupatých" trámů. Brusivo pro pásovou brusku jsou brusné pásy. Při jejich nákupu je zapotřebí znát rozměry pásové brusky jinak pás nesedí, je volný v opačném případě nelze nasadit. Moderní pásové brusky jsou vybaveny regulací otáček pro optimální rychlost pásu a maximální výsledek broušení. Náš eshop Vám nabízí pásovou brusku značky Bosch Professional, Bosch hobby, Makita, Maktec a Narex. Pásová bruska Bosch je dostupná ve variantě profesionální nebo pro kutily. Navštivte naši prodejnu a podívejte se na akční nabídku s pásovými bruskami.
 • Válečkové
 • Pilníky elektrické
 • Přímé

  Přímé brusky

  Přímá bruska


  Přímé brusky v nabídce doplňují sortiment nářadí pro opracování kovů. Přímá bruska má kompaktní tvar ale je vybavena výkonným motorem a vysokými otáčkami. Přímá bruska se používá k dobroušení a zabroušení míst kde je zapotřebí upravený povrch avšak není místo pro úhlovou brusku nebo jiný stroj. Přímé brusky disponují různou výbavou od základních modelů až přes modely kdy je přímá bruska vybavena  regulací otáček či  prodlouženým krčkem pro větší dosah a lepší držení. Přímá bruska je skvělý pomocník v provoze kde i na nepřístupných místech je zapotřebí velký brusný výkon s velkou kvalitou obroušeného povrchu či zabroušeného s svaru.

 • Stolní

  Stolní brusky

  Stolní bruska Bosch


  Stolní bruska najde uplatnění při odjehlování a ostření v průmyslových provozech stejně jako v řemeslné výrobě a zemědělství. Dvoukotoučové stolní brusky jsou mimořádně výkonné ve vysoce robustní konstrukci. 
 • Úhlové 115 mm

  Úhlové brusky 115mm

  Úhlová bruska jednoruční


  Úhlové brusky 115mm jsou malé jednoruční brusky pro menší broušení a dělení. Jednoruční úhlová bruska lze použít pro řezání kovů, trubek či profilů stejně jako broušení rozličných materiálů. Úhlové brusky 115mm jsou nejběžnější a nabízejí optimální výkon pro běžné menší práce. Úhlovou bruskou lze také brousit, dobrušovat či kartáčovat. Při použití diamantového kotouče zvládne úhlová bruska i řezání betonu, kamene či dlažby. V nabídce je úhlová bruska pro profesionály i bruska pro kutily Bosch, úhlovka Narex.
 • Úhlové 125 mm

  Úhlové brusky 125mm

  Úhlová bruska jednoruční


  Úhlové brusky 125mm jsou malé jednoruční brusky pro menší broušení a dělení. Jednoruční úhlová bruska lze použít pro řezání kovů, trubek či profilů stejně jako broušení rozličných materiálů. Úhlové brusky 125mm jsou nejběžnější a nabízejí optimální výkon pro běžné menší práce. Úhlovou bruskou lze také brousit, dobrušovat či kartáčovat. Při použití diamantového kotouče zvládne úhlová bruska i řezání betonu, kamene či dlažby. V nabídce je úhlová bruska pro profesionály i bruska pro kutily Bosch, úhlovka Narex.
 • Úhlové 150 mm

  Úhlové brusky 150mm

  Úhlová bruska dvouruční


  Úhlové brusky 150mm jsou středně velké dvouruční brusky. Dvouruční úhlová bruska lze použít pro řezání kovů, trubek či profilů stejně jako broušení rozličných materiálů. Úhlové brusky 150 mm jsou běžné pro středně velké práce. Úhlovou bruskou lze také brousit, dobrušovat či kartáčovat. Při použití diamantového kotouče zvládne úhlová bruska i řezání betonu, kamene či dlažby. V nabídce je úhlová bruska pro profesionály i bruska pro kutily Bosch, úhlovka Narex.
 • Úhlové 180 mm

  Úhlové brusky 180mm

  Úhlová bruska dvouruční Bosch, Narex


  Dvouruční úhlová bruska je výkonné nářadí určené pro náročné aplikace. Dvouruční úhlová bruska se používá všude kde je zapotřebí velký výkon pro náročné broušení nebo řezání. V nabídce naleznete úhlové brusky Bosch, Narex. Úhlové brusky jsou profesionální. Nabízené úhlovky mají různé výkony a průměry. Běžné jsou úhlové brusky s kotouči 180mm. Moderné úhlová bruska je vybavena antivibrační přídavnou rukojetí a otočnou odpruženou zadní rukojetí popřípadě samovývahou. Taková bruska zaručuje delší výdrž a pohodlnější práci. Pro radu jaká úhlová bruska je pro Vás nejlepší nás neváhejte kontaktovat.
 • Úhlové 230 mm

  Úhlové brusky 230mm

  Úhlová bruska dvouruční Bosch, Narex


  Dvouruční úhlová bruska je výkonné nářadí určené pro náročné aplikace. Dvouruční úhlová bruska se používá všude kde je zapotřebí velký výkon pro náročné broušení nebo řezání. V nabídce naleznete úhlové brusky Bosch, Narex. Úhlové brusky jsou profesionální. Nabízené úhlovky mají různé výkony a průměry. Nejběžnější jsou úhlové brusky s kotouči 230mm. Moderné úhlová bruska je vybavena antivibrační přídavnou rukojetí a otočnou odpruženou zadní rukojetí popřípadě samovývahou. Taková bruska zaručuje delší výdrž a pohodlnější práci. Pro radu jaká úhlová bruska je pro Vás nejlepší nás neváhejte kontaktovat.
 • Vibrační

  Vibrační brusky

  Vibrační bruska


  vibrační brusku nejčastěji využijete na rovinné broušení kde je požadována vysoká kvalita zbroušeného povrchu a rychlý postup práce. Většina vibračních brusek má čtvercovou nebo obdelníkovou brusou desku takže s ani broušení v rozích či u hran není pro vibrační brusku problém. Podle velikosti brusné desky se dělí použití na broušení běžných či větších ploch. 
  Existuje i skupina netypickým vibračních brusek a multibrusek. Takové brusky jsou zakončeny špičkou nebo unašeš vibrační brusky má např. trojúhelníkový tvar, pak se jedná o delta brusku. Delta vibrační bruska se pak využije v nedostupných místech. Vibrační delta bruska nabízí široké možnosti použití i díky výměnným nástavcům takže s ní lze brousit i mezi šprušlemi a v podobných obtížně dostupných místech.
 • Příslušenství
na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 141 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 141 položek