Frézky

Frézky

Frézy na dřevo a zdivo

Frézy na dřevo a fréza na zdivo


Kategorie obsahuje nabídku profesionálního nářadí pro zpracování, frézování dřeva a zdiva. Podkategorie budou obsahovat frézy na zdivo, drážkovací frézy a frézy na dřevo. V sortimen...

Frézy na dřevo a zdivo

Frézy na dřevo a fréza na zdivo


Kategorie obsahuje nabídku profesionálního nářadí pro zpracování, frézování dřeva a zdiva. Podkategorie budou obsahovat frézy na zdivo, drážkovací frézy a frézy na dřevo. V sortimentu je horní fréza Bosch, multifunkční fréza, ohraňovací fréza Bosch. Fréza Bosch je v třídě profesionální, v nabídce je i fréza pro kutily. Fréza horní POF.
Fréza na zdivo a beton je drážkovací fréza. Frézy drážkovací jsou profesionální nářadí. Akční nabídku fréz naleznete v eshopu nebo na prodejně.
Zobrazit

Frézky Počet produktů: 22

Podkategorie

 • Drážkovací na dřevo
 • Drážkovací na zdivo

  Drážkovací frézy na zdivo

  Drážkovací fréza Bosch, Makita


  Drážkovací fréza je zařízení pro vytváření souběžných drážek ve zdivu. S drážkovací frézou lze řezat beton, kámen i zdivo. Drážkovací fréza umožňuje drážkování jen v určitých rozměrech proto je zapotřebí volit drážkovací frézu dle vašich požadavků. Vybírat lze mezi drážkovacími frézami Bosch nebo Makita.
  Drážkovací fréza k provozu potřebuje diamantové kotouče které nejsou ve výbavě. Drážkovací fréza by také měla být napojena na vysavač aby byla práce čistá, bez odsávání je práce s frézou zdraví škodlivá. Diamantové kotouče jsou rozhodující pro řezaný materiál. Do drážkovací frézy je zapotřebí zvolit kotouče odpovídající danému materiálu. Nechte si poradit ohledně drážkovací frézy, napište nebo přijďte na prodejnu a vyberte si drážkovací frézu přesně pro Vás.

 • Horní

  Horní frézy na dřevo

  Horní frézy, multifunkční fréza, ohraňovací fréza


  horní fréza patří ke strojům pro opracování dřeva. Pomocí horní frézy, multifunkční frézy nebo ohraňovací frézy můžete dřevo profilovat, zdobit či dále esteticky zpracovávat. Horní fréza lze použít na plošné profilování dřeva a zdobení a frézování ať již v křivkách nebo přímkách. Do horní frézy patří frézky, nástavce, fréza různých tvarů a velikostí která určuje výsledný vzhled vyfrézovaného místa horní frézou. Pomocí horní frézy nebo ohraňovací frézy lze oživit jakoukoliv desku či srazit hrany a zaoblit. Horní fréza je ve variantě výkonného profi stroje do stoláren a provozů vyrábějících nábytek nebo jako cenově dostupná kvalitní horné fréza pro kutily. Multifunkční fréza je vybavena výměnnou spodní částí. Taková fréza je současně zanořovací fréza a kopírovací fréza. Ohraňovací fréza se používá na přesné srážení a zaoblovaní hran.
  Vyberete si horné frézu z nabídky fréz od nás. Máme horní frézu Makita, Bosch, nechybí ani fréza Narex.
 • Příslušenství
na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 22 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 22 položek