Pily

Pily

Pily

Pily Makita, Bosch, Narex


V kategorii naleznete pily pro profesionály i pily pro kutily. Kategorie s pilami je rozdělena podle druhu požití pil. Nechybí pily kotoučové, multi pilky, samozřejmostí je pila na molitan Bosch. Velmi oblíbená pila ocaska nebo přímočará pila je v...

Pily

Pily Makita, Bosch, Narex


V kategorii naleznete pily pro profesionály i pily pro kutily. Kategorie s pilami je rozdělena podle druhu požití pil. Nechybí pily kotoučové, multi pilky, samozřejmostí je pila na molitan Bosch. Velmi oblíbená pila ocaska nebo přímočará pila je v kategoriích přímočaré pily a pily ocasky. Nabízíme pily značek Bosch, pilu přímočarou nebo pilu řetězovou Narex. Nabízíme skvělý výběr z pil Makita, Bosch, Narex. Zároveň máme potřebné příslušenství pro pily. O vaši pilu se také servisně postaráme.
Zobrazit

Pily Počet produktů: 84

Podkategorie

 • Ocasky

  Pily ocasky

  Pila ocaska


  univerzální pila pro řezání rozličných materiálů. V naši nabídce naleznete pilu ocasku profi Bosch GSA 900 a GSA 1200, také máme i pilu ocasku v aku provedení. Pila ocaska se hodí na rychlé konstrukční řezání desek, trubek, často se ocaska používá pro řezání aut, palet či instalatéři na krácení trubek.
  Do pily ocasky vedeme širokou nabídku pilových listů. S pilou ocaskou můžete také ořezávat větve stromů či kartáčovat nebo brousit. Pila ocaska nabízí mnoho možností použití. Přijďte si vybrat nejlepší pilu ocasku dle vašich požadavků.
 • Okružní (kotoučové)

  Kotoučové pily

  Kotoučová pila


  kategorie obsahuje nabídku kotoučových pil. V sortimentu nechybí kotoučová pila Bosch, okružní pila Narex či kotoučová pila Makita. Naleznete zde kotoučové pily pro profesionály i kutily.
  Kotoučová pila se používá na rychlé přímočaré řezání rozličných materiálů. Podle typu ktouče lze řezat dřevo příčně, podélně. S kotoučovou pilou vybavenou regulací otáček lze řezat i neželezný kov či plexi. Speciální kotouče určené na stavby umožňují s pilou řezat i desky bednění se zbytky betonu nebo malty popř stavební dřevo s hřebíky.
  Kotoučová pila by neměla chybět v žádné dílně. Pokud je kotoučová pila co potřebujete, vyberte si v eshopu nebo na prodejně. 

 • Multipilky (oscilační)

  Multi pilky

  Multi pila


  Víceúčelové pily většinou oscilační, nebo také multipilky. Obratné pily, které se používají k drobným opravám a pracem menšího rozsahu. Jsou jedinečné svou schopností řezat v mítech kde není dostatek prostoru. Například podříznout zárubeň, uříznout trubku u stěny, vyřezávat obkladačky a jiné, na to vše se multi pila hodí.
  Nabízíme multi pily Bosch PMF 190 E a profesionální multi pilku GOP 10,8, a další. K multi pilkám máme skladem široký sortiment příslušenství. Přijďte se podívat co multi pila dovede a jaké nabízí možnosti.
  Správnou multi pilu si vyberete v prodejně nebo v eshopu.
 • Na molitan

  Pila na molitan

  Pila na pěnové hmoty


  Pila na pěnové hmoty Bosch se kterou zvládnete přesné přiřezávání pěnových hmot, pogumovaných žíní a podobných materiálů. Pila na molitan Bosch má přesné vedení pilového plátku které vždy zajišťuje dosahování spolehlivých výsledků.
 • Pásové
 • Pokosové a stolní

  Pokosové a stolní pily

  Stolní pily a pokosové pily


  Akutální nabídka na stolní pily a pokosové pily. V kategorii najdete stolní pilu Bosch, pokosovou pilu Makita. 
  Stolní pila či pokosová pila je ideální na velice přesné řezy a krácení pod danými úhly. V nabídce stolních pil a pokosových pil najdete i lehký model kdy je pokosová pila vhodná na montáže. Není vyjímkou pokosová pila s pojezdem pro podlaháře.
  Navštivnte naši prodejnu s pilami a vyberte si stolní nebo pokosovou pilu jakou potřebujete.
 • Přímočaré

  Přímočaré pily

  Přímočará pila


  Skvělý nástroj pro rychlý řez v různých materiálech. Přímočarou pilou lze řezat rovně i v křivkách. Dle pilového listu je přímočará pila použitelná pro řezání dřeva, kovu, neželezných kovů. Prodáváme profesionální přímočaré pily Bosch GST 120, Bosch GST 135 BCE a přímočarou pilu Bosch GST 150 nebo hobby pily PST 700 E, PST 800 PEL a vrcholné modely PST 900 PEL a PST 1000 PEL. Samozřejmostí je model Narex EPL 10-5. Vyberte si nejlepší přímočarou pilu.
 • Rozbrušovací
 • Řetězové

  Řetězové pily

  Řetězová pila


  V nabídce eshopu je řetězová pila Narex, řetězovka Bosch i řetězová pila Makita. Řetězové pily Bosch jsou profesionální GKE 35 BCE a GKE 40 BCE nebo máme řetězové pily Bosch hobby AKE. Z nabídky řetězových pil Narex máme modely EPR v obou variantách. Řetězová pila je vhodná na běžné řezání na zahradě nebo desek a trámů.
 • Tandemové

  Tandemové pily

  Tandemová pila


  V nabídce je tandemová pila Bosch a tandemová pila DeWalt Alligator. Tandemová pila je pila určená pro řezání rozličných materiálů s vyšší přesnostní než řetězová pila. Tandemová pila funguje na principu dvou protichůdných pilových listů. Výsledek je čistý přesný řez. S tandemovou pilou se řeže všeobecně pomaleji ale díky různým pilovým listům je její použití univerzální. Tandemová pila Bosch lze použít na řezání dřeva nebo plynosilikátových tvárnic. Tandemová pila DeWalt Alligator může řezat dřevo, plynosilikáty a s nejlepšími pilovými listy i tvárnice porotherm a poroton. Tandemovou pilu naleznete u nás v eshopu nebo v prodejně.

 • Zahradnické
 • Příslušenství
na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 84 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 84 položek