Vrtačky

Vrtačky

Vrtačky

Elektrická vrtačka


Kategorie vrtačky je rozdělena na podkategorie kde je vrtačka s příklepem, vrtačka bez příklepu a stojanová vrtačka. Zde je aktuální nabídka kde je elektrická vrtačka různých značek a různých parametrů. V nabídce nechybí vrtačka pří...

Vrtačky

Elektrická vrtačka


Kategorie vrtačky je rozdělena na podkategorie kde je vrtačka s příklepem, vrtačka bez příklepu a stojanová vrtačka. Zde je aktuální nabídka kde je elektrická vrtačka různých značek a různých parametrů. V nabídce nechybí vrtačka příklepová, vrtačka bez příklepu ani speciální tesařská vrtačka. Samozřejmostí je vrtačka dvourychlostní.
Vrtačka je univerzální nářadí. Vrtačka se hodí vždy když je zapotřebí vyvrtat otvor do různých materiálů. Vrtačka vrtá dřevo, kov, příklepová vrtačka pak i kámen, zdivo či beton. Dvourychlostní vrtačka je vybavena převodovou skříní kde lze rychlostí volit maximální otáčky a tím i rychlost práce. Nejlepší vrtačku vyberete u nás. Vrtačky si můžete prohlédnout i v prodejně.
Vrtačka od nás pouze pro Vás.
Zobrazit

Vrtačky  Počet produktů: 34

Podkategorie

 • Bez příklepu

  Vrtačky bez příklepu

  Vrtačka bez příklepu, vrtačka tesařská


  Vrtačka bez příklepu patří do specializovaného nářadí. Vrtačka bez příklepového mechanismu je lehčí a její zaměření je předně na vrtání do dřeva a kovu. Nezřídka bývá bezpříklepová vrtačka vybavena výkonnou převodovkou a konstantními otáčkami tak aby nářadí sneslo i vrtání velkými průměry. Tesařská vrtačka je vrtačka specielní konstrukce která umožňuje vrtání hadovitými vrtáky velkých průměrů nebo šroubování velkými vruty. Taková vrtačka je nízkootáčková a s konstatní elektronikou. Vyberte si správnou vrtačku pro Vás. Tesařské vrtačky i běžné vrtačky naleznete i v naši prodejně.
 • S příklepem

  Vrtačky s příklepem

  Vrtačka s příklepem


  Vrtačka s příklepem je univerzální nářadí. V kategorii najdete vrtačky pro profesionály i příklepové vrtačky pro kutily. Shodně je příklepová vrtačka univerzální stroj vhodný k vrtání do rozličných materiálů. Vrtačka s příklepem je vhodná pro vrtání do kovu, dřeva ale i kamene či zdiva. Příklepová vrtačka má oproti pneumatické vrtačce při vrtání do zdiva výrazně menší výkon. Její předností však zůstává univerzálnost. Moderní příklepová vrtačka je vybavena řadou funkcí jako třeba dvourychlostní převodovka díky které je vrtačka rychlejší a výkonnější. Samozřejmostí u většiny vrtaček je pravo/levý chod aby byla vrtačka použitelná i pro šroubování či elektronika ve spínači pro citlivé navrtání. Mnohá příklepová vrtačka je také vybavena elektronickou regulací otáček a aretací pro použití ve stojanu.
  Pokud je příklepová vrtačka to co potřebujete stačí si vybrat nebo navštívit naši prodejnu.
 • Stojanové
 • Příslušenství
na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 34 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 34 položek