Sekačky na trávu

Sekačky na trávu

Sekačky na trávu

Sekačky na trávu Bosch strunové sekačky Bosch, rotační sekačky


Máme vše pro péči o trávník. S našimi sekačkami můžete sekat trávu u obrubníků, pod stromky, ani větší plochy trávy nejsou problém. Máme sekačku na trávu pro vš...

Sekačky na trávu

Sekačky na trávu Bosch strunové sekačky Bosch, rotační sekačky


Máme vše pro péči o trávník. S našimi sekačkami můžete sekat trávu u obrubníků, pod stromky, ani větší plochy trávy nejsou problém. Máme sekačku na trávu pro všechny situace. Rotační sekačka Bosch, ideální na různé plochy. Se strunovou sekačkou posekáte do detailu místa, kde rotační sekačka na trávu nemůže. Strunová sekačka různých tříd nebo s teleskopickou rukojetí. Máme strunové sekačky Bosch. Neomezujte se, sekejte trávu aku sekačkou. Máme i aku strunovou sekačku v několika variantách stejně jako aku rotační sekačnu na trávu. Sekačka na trávu Bosch od nás. Správná volba sekačky.

Zobrazit

Sekačky na trávu Počet produktů: 23

Podkategorie

 • Elektrické rotační

  Elektrické rotační sekačky

  Rotační sekačka Bosch, sekačka na trávu Bosch


  Aktutální nabídka rotační sekačky Bosch a sekačky na trávu Bosch. Rotační sekačka je vhodná k sekání větších ploch. Bosch nabízí rotační sekačky Rotak různých velikostí. Sekačky na trávu Rotak Bosch jsou lehké kompaktní rotační sekačky pro pohodlnou a nenáročnou práci. Bosch sekačka na trávu má díky převodu vyšší kroutící moment. Pro výběr sekaček na trávu, rotačních sekaček a chcete-li poradit jaká sekačka na trávu je pro Vás nejlepší, napište nám nebo přijďte na prodejnu.

 • Strunové

  Strunové sekačky

  Strunová sekačka Bosch

  Strunová sekačka je ideální doplněk k sekačkám Bosch rotačním. Nízká hmotnost a kompatní rozměry předurčují strunovou sekačku k dosekávání v místech kde se s běžnou sekačnou nedostanete. Řada strunových sekaček Bosch má teleskopickou rukojeť, nastavitelné madlo a vyžínací hlava je otočná a náklopná. Jedná se o vyšší varianty strunové sekačky Bosch. Strunová sekačka Bosch je jednoduchá kompaktní strunová sekačka na malé dožínací práce. Kompletní nabídku strunových sekaček naleznete zde.

 • Vřetenové ruční

  Vřetenové ruční sekačky

  Ruční sekačka


  Aktuální nabídka ručních vřetenových sekaček Bosch. Současné modely ručních sekaček typu rotačních nožů pro dokonalý řez na malé a udržované plochy trávníků. Pohodlné a snadné sekání malých trávníků s ručními sekačkami na trávu Bosch, které jsou díky efektivnímu nůžkovému principu lehce ovladatelné, moderní a elegantní. Výšku střihu lze plynule regulovat a spodní nůž lze přesně nastavit bez použití nástrojů. Neváhejte se poradit ohledně ruční vřetenové sekačky na trávu.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 23 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 23 položek