Bez příklepu 14,4 – 18 V

Bez příklepu 14,4 – 18 V

ZONO - střední aku nářadí 14,4 V-18 V


Nabídka středně výkonného aku nářadí jako aku vrtačka, aku šroubovák pro běžně náročné až těžší aplikace s napětím akumulátoru 14,4-18 V. Aku nářadí vhodné na malé montáží pr&...

ZONO - střední aku nářadí 14,4 V-18 V


Nabídka středně výkonného aku nářadí jako aku vrtačka, aku šroubovák pro běžně náročné až těžší aplikace s napětím akumulátoru 14,4-18 V. Aku nářadí vhodné na malé montáží práce.  Středně výkonné naku nářadí s aku šroubovákem vhodným pro náročnější aplikace jako šroubování větších vrutů či vrtání většími průměry. Aku vrtačka v daném napětí je také vhodná pro sériovější práce díky vysoké kapacitě akumulátoru. V kategorii naleznete aku vrtačky jednorychlostní až nejlepší z aku nářadí čtyřrychlostní aku vrtačky Protool.
Profesionální aku nářadí, aku vrtačky či aku šroubováky Bosch jsou vybaveny dvěma akumulátory a rychlonabíječkou. Většina aku nářadí, aku šroubováků a aku vrtaček je balena v praktickém kufru, nové modely aku nářadí Bosch jsou vybaveny Lboxxy. Hobby Bosch aku šroubováky a aku vrtačky lze koupit s jedním či dvěma akumulátory. Střední aku nářadí je ideální poměr ceny a pracovního výkonu.
Vyberte si kvalitní aku vrtačku či aku šroubovák. ZONO- Aku nářadí.

Zobrazit

Bez příklepu 14,4 – 18 V Počet produktů: 17

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 17 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 17 položek